TrackMania - SERBIA
..::Dobrodosli na TrackMania-Serbia forum::..

Registrujte se da bi imali potpuni pristum forumu i chat-u!
TrackMania - SERBIA
..::Dobrodosli na TrackMania-Serbia forum::..

Registrujte se da bi imali potpuni pristum forumu i chat-u!
TrackMania - SERBIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SRBIJA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Par banalnih pitanja

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
tehnokrat




Broj poruka : 4
Zahvale : 0
Datum upisa : 30.03.2010
Lokacija : BG

Par banalnih pitanja Empty
PočaljiNaslov: Par banalnih pitanja   Par banalnih pitanja Icon_minitimeUto Mar 30, 2010 4:46 am

Kako da skinem stazu koja mi se dopada i da je posle prelazim oflajn?
Uspeo sam da ubacim svoju muziku konverzijom u ogg, ali gde da je stavim da bi je i drugi čuli kad voze moju stazu?
Često mi izleće poruka da će vreme da mi bude ignorisano. Jel to do loše konekcije i da li se dešava svima često?
Šta je CP (CP0, CP1 i sl.) ako je LP broj mesta koje ideš gore u generalnom plasmanu?
Toliko za sad, od onoga čega sam se setio.
Nazad na vrh Ići dole
Bogyf1

Bogyf1


Broj poruka : 23
Zahvale : 5
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Par banalnih pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Par banalnih pitanja   Par banalnih pitanja Icon_minitimeUto Mar 30, 2010 6:30 am

tehnokrat ::
Kako da skinem stazu koja mi se dopada i da je posle prelazim oflajn?
Uspeo sam da ubacim svoju muziku konverzijom u ogg, ali gde da je stavim da bi je i drugi čuli kad voze moju stazu?
Često mi izleće poruka da će vreme da mi bude ignorisano. Jel to do loše konekcije i da li se dešava svima često?
Šta je CP (CP0, CP1 i sl.) ako je LP broj mesta koje ideš gore u generalnom plasmanu?
Toliko za sad, od onoga čega sam se setio.

pozdrav i dobrodosao..
cp su cooper points tj. to ti je kao neka vrsta novca ali vrede samo u United Forever dok ti u nations odnosno u besplatnoj verziji igrice ne znace nista, inace se njima placaju staze, replays itd.
LP sakupljas tako sto osvajas bolja vremena na stazama

sto se tice prvih dva pitanja ne mogu da ti odgovorim iz prostog razloga sto me nikad nije zanimalo pa nisam ni trazio odgovor ali malo guglanja nije na odmet pa potrazi... ako ne budes mogao da nadjes naci cemo vec mi nesto da ti odgovorimo
Nazad na vrh Ići dole
http://trackmania-serbia.tk
crawling




Broj poruka : 4
Zahvale : 0
Datum upisa : 13.04.2011

Par banalnih pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Par banalnih pitanja   Par banalnih pitanja Icon_minitimePon Apr 18, 2011 12:28 pm

Kad skines stazu moras da je ubacis u My Documents/TMForever/Tracks/Challenges/Downloaded.
Kad to uradis udjes u igricu ides play solo/browse i tamo nadjes tu stazu...to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Bane NS




Broj poruka : 1
Zahvale : 0
Datum upisa : 17.05.2011

Par banalnih pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Par banalnih pitanja   Par banalnih pitanja Icon_minitimeUto Maj 17, 2011 4:10 pm

Pozdrav ljudi, ja sam nov na ovom forumu, ali igram Trackmaniu vec neke 2 i po godine...Tacnije samo Trackmaniu Original. U Novom sadu nikad nisam video da se prodaje Trackmania United Forever, pa nikad nisam ni kupio, a znam da je to ubedljivo najbolja i najpopularnija verzija ove sjajne igre ! Medjutim, evo na zvanicnom sajtu Trackmanie se vec uveliko najavljuje Trackmania 2, a po trejleru bih rekao da ce biti ludilo ! Samo mogu zamisliti koliko ce kostati, i kad ce poceti prodaja u Srbiji. Meni je licno malo previse da za video igricu platim vise od 2000 dindzi pa makar bila i sjajna kao sto je Trackmania. A inace, vec par meseci ne mogu da igram ni ovu moju jer je nesto blokirana pa ne mogu da igram online, a ofline je 3453644 puta dosadnije da se igra...Eto toliko za sad, ako neko ima neke korisne informacije neka napise. Poz !
Nazad na vrh Ići dole
ragazzi.




Broj poruka : 1
Zahvale : 0
Datum upisa : 08.09.2011

Par banalnih pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Par banalnih pitanja   Par banalnih pitanja Icon_minitimeČet Sep 08, 2011 4:32 am

Video sam nekog lika u igraonici kako pegla trakmaniju i svidelo mi se.... sad me zanima koja je poslednja i najpopularnija verzija koju mogu da skinem free i da igram online (jel moze link ).... hvala svima unapred
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Par banalnih pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Par banalnih pitanja   Par banalnih pitanja Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Par banalnih pitanja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TrackMania - SERBIA :: ..::.:Razonoda:.::.. :: Pomoć-
Skoči na: